Silikóny v ženskom hrudníku sa stali takou bežnou vecou, že sa nad nimi dnes už nikto nepozastavuje. Vedeli ste ale, že po implantátoch siaha aj čoraz viac mužov? Znie to veru neuveriteľne, ale aj oni si v čoraz väčšej miere vylepšujú svoju postavu vypchávkami na najrôznejších častiach svojho tela.Pravidelná návšteva fitka, kozmetický salón či dokonca manikúra – stretnúť dnes chlapa, ktorý o seba pravidelne dbá, nie je žiaden heroický výkon. Kedysi by boli tieto typy zaradené medzi metrosexuálov a mnohí chlapi by na nich pozerali s opovrhnutím, dnes to ale takmer nikto nerieši a väčšina starostlivosť o zovňajšok – samozrejme, v rozumnej miere, bez preháňania – považuje za samozrejmosť. Koniec koncov, nežijeme medzi opicami a v spoločenskom styku sa príťažlivý vzhľad stáva nevyhnutnosťou. Trocha iná šálka kávy sú ale vylepšenia implantátmi. Že si nimi skrášľujú svoje prednosti ženy, na to sme si všetci zvykli, čo si ale myslieť o tom, keď po silikónoch siahnu muži?!

Brucho ako z posilky

Six pack, zadok, hrudník – tam všade si chlapi nechávajú voperovať implantáty. Často je za tým len márnivosť či dokonca lenivosť. Pevné brucho už totiž nemusí byť len otázkou posilňovne, stačí operácia, a váš six pack vám budú všetci závidieť. Takýto zákrok sa však spravidla nerobí s implantátmi, ale odsajú vám presne dané množstvo podkožného tuku a vaše svaly sa budú môcť ukázať v plnej kráse. Nič ale nie je zadarmo – treba rátať s tým, že operácia môže byť značne bolestivá a výsledky môžu byť znateľné až o niekoľko mesiacov. Otázkou zostáva, či to stojí za to, keď rovnako dobre môže vaše brucho vyzerať aj po pár mesiacoch cvičenia.

Dokonalý hrudník robí chlapa

Brucho ale nie je jediným miestom mužského tela, ktoré si chlapi nechávajú vylepšovať. Rovnaká pozornosť je venovaná hrudníku, ktorý je symbolom mužnosti a sily. Samozrejme, u mužov – na rozdiel od žien – nejde ani tak o veľkosť, ako o tvar prsného svalstva. To môže pri útlej postave či dokonca prepadnutom hrudníku pôsobiť naozaj ochabnuto a neesteticky. Ak sa rozhodnete pre silikóny do hrudníka, mali by ste vedieť, že sú iné, ako tie dámske. Operácia je však rovnaká – chirurg urobí malé zárezy v podpazuší a vloží implantát tak, aby vytvaroval peknú mužnú hruď aj bez hodín makania v posilňovni.

implVylepšený zadok, zachránené semenníky…

Ak sme vás vylepšeným six packom a hrudníkom zatiaľ nijako zvlášť neprekvapili, možno vás zaskočí, že implantáty si chlapi nechávajú voperovať aj do zadnej časti tela. Áno, presne tak, do zadku! Ak si chcete nechať upraviť tvar svojho pozadia alebo prichádzate do veku, kedy už telo nie je to, čo bývalo, stačí navštíviť plastického chirurga. A problém s ochabnutou “zadnicou” je razom vyriešený… Treba však zdôrazniť, že nie vždy je to len o kráse a márnivosti. Veľa mužov môže napríklad kvôli rakovine či úrazu prísť o semenníky. Pre nich je určite pozitívnou správou, že existujú implantáty, ktoré po estetickej stránke ich “mužskú pýchu” plnohodnotne nahradia.

Foto: pixabay.com, bodybuilding.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.