Facebooková stránka s výstižným názvom “Každý deň rovnaká fotka Petra Stašáka” pravidelne uverejňovala fotky seniorskej legendy, speváka Petra Stašáka. To sa ale vyslúžilému repeťákovi vôbec nepozdávalo, pretože pri šírení jeho podobizne naprieč sociálnou sieťou sa admin nezastavil a vytvoril svojmu “projektu” promo aj pomocou reklamných predmetov. Stašák sa rozčertil, podal na admina žalobu a aby toho nebolo málo, vyznal sa zo svojich pocitov aj cez svoj verejný profil. A toto mu na stránke prekážalo najviac…“Milí priatelia, už od decembra minulého roku sa začala na Facebooku objavovať stránka s mojou fotografiou pod názvom “KAŽDÝ DEŇ ROVNAKÁ FOTKA PETRA STAŠÁKA”. Pod fotografiou je každý deň dopísaný “zmysluplný – vtipný text,” jeduje sa hviezda televíznych programov Kaviareň Slávia či Repete.

“Na tej istej FB stránke ponúkajú na predaj tričká s mojou fotografiou a ešte aj šálky-stašálky.” Keby neslušné texty ku fotke speváka nestačili, admin stránky ponúkal aj propagačné predmety so Stašákovou tvárou. A to nielen klasické tričká, ale dokonca aj šálky, čo bola asi posledná kvapka pre podanie trestného oznámenia.

stašák

Maestro Stašák verí v postupy orgánov činných v trestnom konaní, no vďaka krokom, ktoré proti stránke podstúpil, sa sám podujal na jej reklame a popularite. Žalovaný profil bol na istý čas zablokovaný, no aktuálne opäť naplno funguje. Nie je však vonkoncom jedinou ironickou stránkou na internete, ktorá sa na účet bývalého “repeťáka” pravidelne zabáva.

stašákstašákstašákstašákstasak

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.