Bezpečnostné systémy, ktoré využívajú biometrické údaje, sú dnes bežne rozšírené. Nájdeme ich všade, od trezorov až po obyčajné smartfóny. Technológie ale napredujú míľovými krokmi vpred a spoločnosť CamSoda prišla s mierne povedané netradičným spôsobom zabezpečenia.CamSoda spustila novú biometrickú bezpečnostnú funkciu s názvom „D*ck-ometrics“. Táto funkcia umožňuje vstup používateľom do sekcie, ktorá je prístupná iba pre dospelých, a to tak, že vám jednoducho naskenuje vášho najlepšieho kamaráta. Funkcia „D*ck-ometrics“ dovoľuje prihlásenie sa do účtu jednoducho tým, že si odfotíte svoje prirodzenie. Selfie vášho pe*isu nahradí dlhé a komplikované heslá, ktoré aj tak často zabúdame. Pre optimálnu úroveň zabezpečenia, CamSoda odporúča, aby fotky boli spravené počas erekcie, pretože práve vtedy sú najlepšie viditeľné rôzne špecifické črty.

Webová stránka jednoducho argumentuje tým, že fotky pe*isov sú lepšie než odtlačky prstov alebo skenovanie dúhoviek kvôli rozlišovacím vlastnostiam pe*isov. Ide napríklad o veľkosť, farbu a žily. Okrem toho pe*isy nie sú vystavené na verejnosti, čiže sú viac v „bezpečí“ a je náročnejšie takýto biometrický ukazovateľ zneužiť. Aj keď musíme uznať, že toto je skôr na diskusiu. Hlavne pre mimoriadne atraktívne špiónky či zlodejky (špiónov či zlodejov?) by zrejme nebolo náročné tieto údaje získať. V každom prípade, CamSoda posúva biometrickú bezpečnosť na novú úroveň.

V budúcnosti táto spoločnosť plánuje rozšíriť využitie „D*ck-ometrics“ o nové bezpečnostné metódy. Odtlačky p*nisov by mali nahradiť odtlačky prstov aj na dotykových zariadeniach. Jednoducho priložíte svoju pýchu na skener a ten zanalyzuje pokožku a teplotu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt man shock gif

Zdroj: playboy.com | Foto: pixabay.com | GIF: imgur

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jere
Zaujímam sa o dianie doma i v zahraničí, o všetko moderné a nové. Moje články nielen záujmu a pobavia, ale aj všeličo naučia.