Péčková hviezda z Thajska Nong Nat je učebnicovým príkladom života zlatokopky. Vzala si o vyše štyridsať rokov staršieho deda s miliónmi na účte, čo sa jej zrazu už až tak veľmi nepozdáva. Chýba jej totiž nielen ukazovanie šušky na kameru.

Tridsaťjedenročná ázijská kráska zanechala natáčanie šteklivých videí a konvertovala na budhizmus. Meditácie jej možno pomohli nájsť aj zazobaného manžela, pri ktorom si zrejme nedomyslela, že jej v posteli stíhať nebude. Párik sa vzal v roku 2002, no odvtedy sa mladucha bála na dedovi čo i len zajazdiť, aby nedostal infarkt.

zlatokopka

Nakrúcanie erotických videí Nong chýba a starý to v manželských povinnostiach akosi nezvláda. Toto sú dôvody, prečo sa chce exotická herečka z filmov pre dospelých so svojim sedemdesiatdvaročným manželom teraz rozviesť. Pred návratom do péčkového priemyslu si ale ešte plánuje dať spraviť implantáty. Najlepšie by bolo, keby to stihol zacvakať hlúpy senior s plnou peňaženkou.

nong nat and husband

Milionár na dôchodku sa ale bohyne s déčkami vzdať nechce a je rázne proti rozvodu. Chlapík má rozum jednoznačne v slipoch a to mu ani mladá nedala. Žeby starecká demencia? :D

nong nat

nong nat

nong nat

nong natnong nat

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.