Home Kultúra Päť herečiek, ktoré nás oklamali v nahých scénach!

Päť herečiek, ktoré nás oklamali v nahých scénach!

0
Päť herečiek, ktoré nás oklamali v nahých scénach!

Pri akčných scénach či život ohrozujúcich momentoch herci často využívajú pomoc kaskadérov. Vedeli ste však, že niektorí z nich (špeciálne herečky) aj pri nahých záberoch? Prinášame vám zoznam piatich dám, o ktorých ste si možno mysleli, že ste ich videli v Evinom rúchu, no v skutočnosti nás všetkých oklamali.

Angelina Jolie – Wanted

Angelina Jolie sa objavila nahá už v trinástich filmoch. Preto by pre mnohých mohlo byť prekvapením, že práve v snímke Wanted využila dvojníčku, ktorej telo bolo k Angelininej hlave iba dorobené. Je nám ľúto, ak ste si užívali pohľad na Angelinino pozadie pri vychádzaní z vane, nebolo totiž vôbec jej.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Natalie Portman – Princ a pruďas

Your Higness nebola práva najúspešnejšia komédia roku 2011, dokonca si vyslúžila nomináciu na Zlatú malinu za najhoršieho herca vo vedľajšej úlohe (James Franco). Tí, ktorí ju ale videli, si iste pamätajú scénu, ako Natalie Portman v plavkách vstupuje do jazera. Sklameme vás, v skutočnosti to bola jej dvojníčka Caroline Davis. Dôvodom bolo, že sa Natalie chcela vyhnúť studenej vode. Avšak nebojte sa, nešlo o maniere, Natalie bola v počiatočných týždňoch tehotenstva.

Lindsay Lohan – Machete

Kto z nás neocenil scénu v bazéne? Lindsay Lohan v plnej kráse… akurát to nebola Lindsay Lohan. V tomto prípade nešlo ani o dvojníčku. Telo Lindsay bolo kompletne vytvorené počítačom. Tomu hovoríme animák!

Helena Bonham Carter – Klub bitkárov

Film Klub bitkárov je plný veľmi krátkych strihov, ktoré sa v ňom objavia iba na necelú sekundu, takže sa vám premietajú do podvedomia. Na to, aby ste ich teda videli, si musíte film pauznúť. Jedným z takýchto momentov je aj se*uálna scéna Heleny Bonham Carter a Brada Pitta. Keďže Helena nebola ochotná vyzliecť sa ani len na jednu sekundu, nahradila ju dvojníčka. Na jej obhajobu slúži fakt, že ani zadok Brada Pitta nie je v tomto zábere jeho.

Mila Kunis – Friends with Benefits

Mila Kunis bola pre tento kultový film ochotná odhaliť prsia. V rozhovore dokonca prezradila, že si to užívala. No zadok bol už pre ňu väčšie tabu. V tomto prípade až taká nadšená nebola a štáb jej musel najať dvojníčku.

Zdroj: Whatculture.com | Foto: YouTube.com, wallpaperup.com