Zdeňka Strnadová alias Paris Devine sa nedávno pochválila s jej novou se*uálnou skúsenosťou, keď si to na prvom rande rozdala na zadnom sedadle s novým frajerom. Najškaredšia česká péčková herečka sa aj tentokrát zverila webu extra.cz, ktorému prezradila sumu za scény s černošskými vtákmi. A naozaj sa má čím chváliť!Práca péčkovej herečky so sebou prináša aj slušný obnos peňazí. Sumy sa pohybujú od rôznych typov scén, náročnosti či dĺžky a za niektoré prichádza na účet herečky naozaj slušná hotovosť. Zdeňka sa rozhodla zveriť so svojimi skúsenosťami a odmeňovacím systémom za jednotlivé scény:

Momentálne teraz nemám veľa času na natáčanie, to znamená, že stihnem maximálne dve scény za deň a mesačne mi príde približne 30 000 korún (cca 1000 eur) za klasiku.” Ďalej dodáva, že ak sa raz za čas niečo objaví v jej zadočku, cena rapídne stúpne. S takým černochom je to aj dvadsať až tridsaťtisíc korún (700 – 1000 eur) za jednu scénu.

Zdroj: Extra.cz| Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.