Will Smith patrí medzi najžiadanejších a najlepšie zarábajúcich hercov Hollywoodu. Už 50-ročný Američan sa do povedomia umeleckej verejnosti dostal ešte v 90. rokoch vďaka seriálu Fresh Prince.

Následne získal úlohy vo filmoch Bad Boys (1995), Deň Nezávislosti (1996) či Muži v čiernom (1997) a jeho herecká hviezda zažiarila naplno. Z dvoch manželstiev má tri deti a najmä jeho syn Jaden ide v otcových šľapajách. Jaden si dokonca spolu s otcom zahral vo filmoch Šťastie na dosah (2006) alebo v sci-fi Po zániku Zeme (2013). Sám vystupoval v snímkach Deň, kedy sa zastavila Zem (2008) alebo Karate Kid (2010), kde jeho učiteľa stvárnil Jackie Chan.

Od týchto hereckých úloh uplynulo niekoľko rokov a po vzore otca sa Jaden venuje rapu. Kedysi tmavovlasého mladíka s prípadne zapletenými vrkočmi by ste dnes azda ani nespoznali. 21-ročný Jaden totiž totálne zmenil image a minulý rok sa otvorene priznal k homos*xualite. Síce jeho otec Will tvrdí, že je na neho hrdý, mnoho slovenských otcov by však nebolo nadšených, ak by im syn domov prišiel s podobnou vizážou. Nuž, hlavne, že sú všetci šťastní.

Jaden Smith kedysi

 

Jaden Smith dnes

Foto: Twitter