V júni tohto roku svetom otriasol prípad 28-ročného Bulhara Svetoslava Stoykova, keď v berlínskom metre skopol zo schodov nevinnú a nič netušiacu ženu. Za svoj ohavný čin dostal trest 2 roky a 11 mesiacov. Možno si poviete, že je to málo, ale ako sami uvidíte, súdom tento príbeh neskončil.

Božie mlyny melú pomaly, ale spravodlivo. V tomto prípade to platí doslova. Keď sa v base prevalilo, čo Svetoslav spáchal, väzni prevzali spravodlivosť do vlastných rúk. Stráž v piatok o 16:05 otvorila Svetoslavovu celu a skupina mužov, ktorí mali tričkami zamaskované tváre, do nej vtrhla v čase, keď oddychoval na gauči.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Od bolesti a strachu kričal vraj tak hlasno, až ho cez zatvorené dvere počuli strážcovia a okamžite utekali k nemu na celu. Väzenská stráž mu ale v berlínskom väzení nie je schopná garantovať bezpečnosť, preto bude Svetoslav prevezený do iného zariadenia.

Svetoslav Stoykov je otcom troch detí. Na súde dokonca prisahal na ich zdravie, že nikomu nechcel ublížiť. Faktom však ostáva, že jeho obeť na schodoch spadla priamo na tvár a zo zranení sa dávala dokopy niekoľko mesiacov.

Pozrite si video z jeho útoku v berlínskom metre

Zdroj: thesun.co.uk | unilad.co.uk | Foto: unilad.co.uk