Šárka Vojtková si v 90-tych rokoch získala veľkú popularitu v rámci celého Československa, keď si po boku Bolka Polívku strihla rolu Irenky v legendárnom filme Dědictví. Roky vyhlasuje, že rolu niekoľkokrát oľutovala a postavila ju do nelichotivého svetla. Bola však Šárka povahovo od postavy Irenky tak veľmi vzdialená, ako to roky prezentuje?

Šárka Vojtková sa o roli Irenky vyjadrila takto: “Moje rodina mně připravila bezproblémové dětství i dospívání a život „Irenek“ mi byl na hony vzdálen. Najednou jsem byla pro celou republiku ta IRENKA!!! S*xuální symbol v nepříliš lichotivém světle.” Bol ale Vojtkovej život tak na hony vzdialený od Irenkinho, ako to sama prezentuje?

Schránka 09

Ani zďaleka… Okrem svojej najznámejšej role sa totiž hravo zhostila menších rolí v erotickom seriáli Lusty Liaons, kde si stihla zahrať hneď tri péčkové scény! V prvej scénke si to poriadne rozdá so svojím manželom, aby mu dokázala, že ho miluje a je mu sto percentne verná, len aby si o pár minút neskôr mohla schuti vrznúť so svojím milencom, ktorého, mimochodom, stvárnil slovenský zabávač Miro Noga! Za rolu podarenej ženičky mala Vojtková v tých časoch zhrabnúť poriadne mastnú sumičku vo výške tritisíc dolárov!

Zdroj/Foto: Youtube