Zlatica Puškárová je stálicou slovenskej televíznej scény a väčšina divákov ju pozná ako serióznu tvár TV Markíza, v ktorej sa zaoberá sociálnymi témami či politikou. Momentálne si však známa blondína užíva dovolenku v exotickom Dubaji a pri tejto príležitosti sa nechala zvečniť iba v plavkách. Waw!

Zlatica Puškárová je vyštudovanou žurnalistkou a politologičkou, pričom svoju kariéru začínala v agentúre SITA a neskôr v Slovenskej televízii. Odtiaľ v roku 1998 odišla do TV Markíza a tejto stanici je verná dodnes. Preslávila ju najmä politická relácia Na Telo, vďaka ktorej získala aj niekoľko významných ocenení ako napríklad OTO – Osobnosť TV publicistiky alebo Krištáľové krídlo za publicistiku a literatúru.

V súčasnosti si známa moderátorka užíva chvíľe oddychu v ďalekom Dubaji, odkiaľ posiela svojim followerom na Instagrame aj nejaké tie zábery. Jeden z nich sa však musel páčiť hlavne mužom, pretože Zlatica zverejnila odvážnu fotku v plavkách. Takto ju síce nevidíme často, ale stojí to rozhodne za to.

Zlatica Puškárová

Fotku v plavkách nájdete –TU–

Foto: Instagram/Zlaticapuskarova, Facebook/ZlaticaPuskarova, Facebook/Televízne noviny TV Markíza