28-ročná kráska z Kolumbie nemá žiadny problém s prehĺtaním. Mnohých mužov by zrejme táto predstava lákala, no jej (už bývalého) manžela nie. Dokonca sme presvedčení, že na túto skúsenosť nezabudne do konca života. Pýtate sa prečo?

Odpoveď je jednoduchá. Ak prehĺta semeno, môže prehĺtať čokoľvek. Krásna Sandra z Kolumbie prehĺtala peniaze. Áno, peniaze, ktoré si šetrila spolu s manželom na „nový začiatok“. Za ušetrené prachy sa chceli presťahovať do Panamy. Ich vzťah sa však začal rúcať a Sandra pociťovala nebezpečenstvo, že o peniaze príde. Keďže ich nemohla jednoducho zobrať a odísť, rozhodla sa ich zjesť.

Vynaliezavá dievčina plánovala peniaze vylúčiť prirodzenou cestou, no bankoviek bolo toľko, že po prehltnutí poslednej začala pociťovať nevoľnosť. Bola teda prevezená do nemocnice, kde ihneď podstúpila operáciu. Lekári však po jej rozrezaní neverili vlastným očiam. V Sandrinom tele sa nachádzalo niekoľko stodolárových bankoviek, ktorých celková hodnota bola 5 700 dolárov. To je už naozaj slušný balík!

Tak čo, ešte chcete, aby tá vaša prehĺtala? :D

Zdroj: YouTube