Slovenský raper Ego je dlhodobo považovaný za jedného z najlepších slovenských umelcov. Tento rok uzrie svetlo sveta jeho prvý sólový album, no ešte predtým, než sa tak stane, si tohto člena Kontrafaktu posadil do kresla Osťo, ktorý ho vyspovedal vo svojej Hip Hop Reality.Ego, civilným menom Michal Straka, sa predstavil v najnovšom 62. pokračovaní youtubeovej relácie Hip Hop Reality, v ktorej sa s moderátorom Osťom porozprával nielen o tom, prečo sme na jeho súkromnú prvotinu nazvanú Precedens museli čakať až do roku 2017.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vo viac než hodinovom interview sa jeden z najtalentovanejších raperov, akých na Slovensku máme, vyjadril aj k otázke originality, nástupu novej generácie či k najlepšiemu tunajšiemu raperovi, ktorým je podľa Ega práve on sám. Čo bude možno mnohých zaujímať, piešťanský hudobník  prehovoril aj o politike vrátane kauzy CTčko. Michal vraj neurobil nič zlé, práve naopak, dopomohol k tomu, aby tí, čo v politike byť nemajú, vedenie nášho štátu opustili.

V závere sa dozviete, s kým by chcel Ego jedného dňa nahrať skladbu (toto meno vás prekvapí), či to, ako veľmi je reálny track s Karlom Gottom.

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.