Ako to pri nestarnúcom hokejistovi Jaromírovi Jágrovi býva zvykom, opäť sa postaral o poriadnu šou a zábavu. Tentokrát však na jeho zmysel pre humor kruto doplatil jeho osobný šofér!Hokejová legenda Jaromír Jágr zabáva svet nielen svojou genialitou na ľade, ale aj žartíkmi mimo neho. Aj teraz Jarda opäť vzbudzuje úsmevy u širokej verejnosti, i keď zo strany 44-ročného Čecha nešlo len o žart, ale aj o dôkaz jeho vysokej hokejovej inteligencie a predvídavosti. Jaromír Jágr sa totiž so svojím osobným šoférom Petrom Exnerom stavil, že v úvodnom zápase Svetového pohára 2016 Tím Európy zdolá vysoko favorizovaný výber USA.

Jaromír Jágr stávka so šoférom

Petr Exner, podobne ako väčšina expertov, nedával európskemu mixu hráčov veľkú šancu a jednoznačne bol presvedčený o výhre Američanov. Naopak Jágr bol skalopevne presvedčený o tom, že Tím Európy vyhrá. A tak títo dvaja páni spolu uzavreli stávku. V prípade, ak by vyhral Tím Európy, šofér bude pre Jágra pracovať celý rok zadarmo, v prípade výhry Ameriky bude zase Jágr robiť celý rok šoféra Exnerovi.

Jaromír Jágr stávka so šoférom

Ak by ste náhodou nevedeli, tak v spomínanom zápase Tím Európy zdolal výber Ameriky presvedčivo 3:0, a to bol šok pre mnohých hokejových (ne)expertov. Jedine pre fenomenálneho Jágra, ktorý má odohrané viac než štvrťstoročie, to nebolo absolútne žiadnym prekvapením. Jeho šoférovi však po konečnom hvizde hlavného rozhodcu zrejme úsmev na tvári trošku zamrzol, pretože práve v tom momente prišiel kvôli stávke s Jágrom o príjem na celý rok. Nuž ale príbeh Petra Exnera môže byť ponaučením pre ďalších ľudí: Nehádajte sa s Jaromírom Jágrom o hokeji, môže vás to stáť ročný plat! :)

Foto: Facebook.com, Sportsnet.ca

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D