Toto musíte počuť! „Nová skladba Michala Davida k poctě hráčky světového tenisu Petře Kvitové!“. Týmito slovami predstavuje Michal David nový „hit“ na svojom oficiálnom hudobnom profile.Michal David opäť, ako už roky rokúce, rozdeľuje česko-slovenský hudobný svet. Tentokrát novou skladbou „Come on! Petro hrej!”, ktorú naspieval spoločne so speváčkou a herečkou Lucie Vondráčkovou. Kritikou nešetria najmä hudobní recenzenti, napríklad musicserver.cz k skladbe napísal, že jej počúvanie naozaj bolí a je nutné najskôr sa posilniť niečim ostrým.

Je pravda, že v minulosti sa Davidovi podarilo napísať niekoľko hitov nielen pre seba, ale aj pre svojich speváckych kolegov, no napriek tomu je často označovaný za skladateľa gýču. Či do tejto skupiny možno zaradiť aj tanečnú novinku a či je vôbec hodná oslavného songu známej tenistky, už necháme na posúdenie každého z vás. Pesničku aj s poďakovaním však na svojom facebookovom profile zdieľala aj samotná Petra.

Zdroj: musicserver.cz | Foto, Video: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
CoolMen
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)