Home MIX Oslaďte si jeseň: Tieto čokoládové novinky si zamilujete!

Oslaďte si jeseň: Tieto čokoládové novinky si zamilujete!

0
Oslaďte si jeseň: Tieto čokoládové novinky si zamilujete!

Jeseň je už v plnom prúde a len máločo môže byť príjemnejšie, ako skrátiť si čoraz dlhšie večery vynikajúcou čokoládou. Ak patríte k milovníkm sladkého, určite si nenechajte ujsť dve čokoládové novinky od obľúbenej značky Ledové Kaštany. 

Značka Ledové Kaštany je na thu už viac ako 50 rokov a neustále si získava nových a nových fanúšikov. Medzi stálice týchto sladkých pochutín patria príchute originál, extra horká čokoláda, biela čokoláda a marcipán. Počas jesene 2018 sa však do obchodov dostáva limitovaná edícia v podobe dvoch noviniek a síce Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany s príchuťou Irish cream.

Ledové Kaštany Brandy

Prvá z noviniek spája tradičnú lieskovoorieškovú náplň obohatenú o príchuť brandy. Navyše, horká čokoláda je obohatená o ostrú ovocnú chuť kvalitného likéru priamo z Francúzska. Ledové Kaštany Brandy splnia požiadavky aj toho najnáročnejšieho milovníka sladkého!

Ledové Kaštany Irish cream

V druhej novinke sa spája príchuť kvalitnej írskej whisky, hustej smotany a ďalších skvelých prísad ako napríklad výberovej kávy alebo sladkého karamelu. Podobne ako pri novinke s príchuťou Brandy, aj tu sa môžete tešiť na tradične kvalitnú horkú čokoládu.

Čokoládové novinky Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany Irish cream sa už nachádzajú vo vybraných maloobchodných reťazcoch, pričom ich cena by sa mala pohybovať na úrovni 0,55 eur. Nezabudnite, že ide o limitovanú edíciu, preto neváhajte a zadovážte si tieto skvelé čokoládové novinky už dnes.

Foto: YouTube