Aj napriek tomu, že existuje nespočetne veľa péčkových stránok a polonahé ženy je možné vidieť takmer na každom kroku, se* po telefóne je stále v kurze. Operátorka erotických liniek Sarah prezradila bizarné požiadavky, po ktorých túžili jej klienti.

Sú to už tri roky, čo Sarah zdvíha telefón so zamatovým hlasom, ktorý okamžite vzruší každého klienta. Počas tejto doby si operátorka vďaka se*u po telefóne prilepšila o takmer 43 tisíc dolárov. Kráska prezradila, že jej klienti sú hlavne starší páni obľubujúci mladé mäsko, a tak sa pravidelne mení na inteligentnú študentku, ktorá potrebuje svojho ocka.

Sarah sa už napríklad zahrala na Catwoman, a dokonca bola požiadaná aj o stvárnenie moriaka, ktorý sa servíruje na stôl na deň vďakyvzdania. Mladá žena je však znepokojená z počtu šialencov, s ktorými musí denne komunikovať. Jeden z nich ju požiadal, aby zahrala jeho 12-ročnú dcéru, vtedy hovor okamžite ukončila. Operátorka musí byť voči klientom rázna a určiť im hranice, keďže mnoho z nich túži po niečom viac, ako len,,obyčajnom“ telefonáte.

Zdroj: fhm.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.