Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar dal mestu “hriechu a zábavy” definitívne zbohom. Po necelom roku pôsobenia v klube Vegas Golden Knights, s ktorým si zahral finále Stanley Cupu, sa sťahuje do hokejovej metropoly, konrkténe do tímu Montrealu Canadiens.

27-ročný rodák z Ilavy mal v poslednom čase hlavú plnú starostí ohľadom svojho presunu z Las Vegas do Montrealu a preto nemal na nikoho čas. Až teraz, keď sa presťahoval, sa prostredníctvom svojho Instagramu prihovoril fanúšikom.

“Ahojte, v prvom rade ďakujem za obrovskú podporu a energiu, ktorú mi prejavujete. Ospravedlňujem sa všetkým priateľom, fanúšikom a hlavne novinárom, že som ešte nedal žiadne oficiálne vyjadrenie a preto som sa rozhodol využiť sociálne siete na tento účel. 
Nikto to nečakal, ale taký je hokejový život. Boli to naozaj veľmi hektické hodiny, plné balenia, plánovania a vybavovania rôznych vecí. Určite sa všetko v nasledovné dni upokojí. Včera neskoro večer som priletel do Montrealu, kde som sa už veľmi tešil. Je to v podstate kolíska hokeja, takže je to pre mňa obrovská výzva a motivácia. Dnes ma čakajú vstupné testy. Teším sa na stretnutie s novými spoluhráčmi, ale hlavne na skvelých fanúšikov Habs. Vegas by som chcel poďakovať za skúsenosť zahrať si finále o Stanley Cup.”

Zdroj|Foto: Instagram