Asi každý chlap má nejakú tú “úchylku” a u väčšiny z nás sú to samozrejme naše autá. Výnimkou nie je ani slovenský reprezentant a žijúca legenda talianskeho SSC Neapol Marek Hamšík. Jeho manželka prezradila, čo jej doma a tiež v aute zakazuje!

“Marekiaro”, ako ho prezývajú Taliani, je jedným z najlepších futbalistov, akých kedy Slovensko malo. Niekdajší hráč talianskeho klubu SSC Neapol len nedávno prestúpil do exotickej ligy, konkrétne do čínskeho tímu Dalian Yifang FC. Len nedávno sme vám priniesli článok, že v Číne bude Marek Hamšík bývať v luxusnom paláci. Oveľa viac z jeho súkromia sa však diváci dozvedia v šou “2 na 1”, ktorá sa vracia na obrazovky TV Markíza a časť s Marekom Hamšíkom bude odvysielaná v stredu 13. marca 2019.

Už teraz však vyšli na povrch zaujímavé pikošky z jeho súkromného života. Marekova manželka Martina, jeho otec Richard a tiež niekoľko blízkych kamarátov na neho “bonzli”, že je extrémne čistotný a poriadkumilovný. Manželka zašla ešte ďalej, keď vyhlásila, že Marek jej vyslovene zakázal chodiť do jeho šatníka i dotýkať sa jeho oblečenia.

Podobné starostlivý je aj na svoje autá, pričom v jeho prístupe sa určite nájde drvivá väčšina chlapov. Marek nikomu vo svojom aute nedovolí jesť či piť. Sám hviezdny futbalista vyhlásil: „Ja som nervózny už z toho, ak si deti niečo donesú do auta, to ma rozhodí. Horšie to býva už pri Ferrari, tam už keď aj nastupujú, nesmú sa topánkami dotknúť palubnej dosky.“

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/MarekHamsik17official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D