Prišiel som, videl som, zvíťazil som. Aj tak by sa dal opísať úspešný večer s tou novou sexy kočkou odvedľa. Pre niektorých mužov realita, pre iných nesplnený sen. Nie každému bolo umenie zvádzania dané. No teraz prichádza prvá pomoc pre smoliarov.

Partička chalanov sa rozhodla ukázať, ako zabodovať u ktorejkoľvek ženy, ktorú si vyberiete. Project Go vytvorili traja 25-roční mladíci spoza oceánu. Kong, Jesse a Jason nie sú, úprimne povedané, práve prototypy žiadaných chlapov z obálok časopisov, no ženy sa im napriek tomu priam vrhajú do náruče.

extremely-offensive-pick-up-lines-get-numbers-simplepickup-pua-skit-pic003

Ako sami tvrdia, každý muž si môže získať pozornosť ženy, o ktorú sa sám zaujíma. A so svojimi radami a trikmi sa rozhodli podeliť. Približne pred rokom začali vytvárať naozaj kreatívne a vtipné videá, ktoré postupne zverejňovali na Youtube. Od získavania čísiel dievčat cez „duchaplné“ rozhovory so sexy babami až po vodenie si žien domov. Pod názvom Simple Pickup si tieto videá získavali čoraz väčšiu sledovanosť (každé cez milión videní) a z ich autorov spravili novodobých Casanovov, o ktorých rady sa trhajú muži z celého sveta.

Títo traja zvodcovia však práve vtedy prejavili podnikavého ducha a zo zábavy si spravili výnosný kšeft. Youtube videá totiž neukážu všetko, a preto ak máte záujem vidieť, ako sa tieto „vzťahy“ vyvíjali alebo by ste sa chceli naučiť ďalšie triky, je potrebné zaplatiť si mesačné členské 40 $.

O tom, že to naozaj nie sú zbytočne vyhodené peniaze (a, povedzme si úprimne, suma nie je zasa ani taká horibilná) majú presvedčiť aj videá spokojných zákazníkov, ktorí sa už nejakej tej ženskej vďaka Project Go dostali do nohavičiek. Takže, smelo do toho! Sledujte a inšpirujte sa. A, samozrejme, treba dúfať, že tá vaša vyvolená nebude práve veľká intelektuálka 😉

Ako dostať jej číslo

Ako sa k nej priblížiť/začať konverzáciu

https://www.youtube.com/watch?v=_ZlZryEKdXE

Ako sa nenechať odmietnuť

https://www.youtube.com/watch?v=ZU__vM8Zpns