Švédska modelka Arvida Bystrőm nemá problém byť sama sebou. Aj keď sa pohybuje vo sfére módy, na trendy kašle, na čo aktuálne veľmi nepekne dopláca a musí sa báť o svoj život.26-ročná kráska urobila reklamnú kampaň na tenisky známej športovej značky. Na tom by nebolo nič zvláštne, veď v čipkovaných šatách, natiahnutých na ružovom tričku, vyzerá naozaj úžasne. Akurát, že sivé tenisky si obula na očividne neoholené nohy, ktoré sú v kontraste so šatami, ružovými ponožkami aj ružovými nechtíkmi. Arvida totiž na jednej strane pôsobí ako cukrová bábika, na druhej strane jej chlpaté nohy evokujú poriadne rebelstvo. A to sa ľuďom vôbec nepáči.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Po zverejnení kampane sa na Arvidu začalo sypať množstvo negatívnych reakcií na sociálnych sieťach, kde sa jej dokonca vyhrážajú znásilnením či smrťou. Označujú ju za špinavú feministku aj za nechutnú ženu. Kráska sa ale ani kvôli hejterom meniť nebude. Už zo starších fotiek je zrejmé, že jej chlpy neprekážajú a pokojne si na zarastené pazuchy dokáže obliecť šaty bez rukávov. Arvida aj takýmto spôsobom kritizuje spoločenské normy, ktoré ženám prikazujú, ako majú vyzerať. Vraj za nimi zvyčajne stoja muži.

Takže ako, milí chlapi? Sú neoholené ženské nohy naozaj také hnusné? Alebo patríte k tým, ktorým v tejto oblasti trochu prirodzenosti neprekáža?

Arvida Bystrőm

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.