Home Kultúra Očakávané kinopremiéry v období jeseň/zima 2015 lákajú nadupanými trailermi!

Očakávané kinopremiéry v období jeseň/zima 2015 lákajú nadupanými trailermi!

0
Očakávané kinopremiéry v období jeseň/zima 2015 lákajú nadupanými trailermi!

Obdobie jeseň/zima sa nezadržateľne blíži a s ňou sa chystá aj nadupaný program v kinách. Očakáva sa veľké množstvo nových a zároveň zaujímavých filmov pre návštevníkov slovenských kín. Vybrali sme pre vás niekoľko filmových tipov, ktoré by vás mohli zaujať.

 

Creed

Dráma Creed nám ponúkla skutočne skvelý motivačný trailer a náhľad do filmu. Ak ste milovníkom bojových filmov na štýl Rocky Balboa a Bojovník, rozhodne by ste mali patriť medzi tých, ktorí tento film navštívia v kine. Dokonca si vo filme zahrá legendárny Rocky Balboa (Sylvester Stallone),bývalý svetový šampión v ťažkej váhe, ktorý sa stane trénerom a mentorom Adonisa Creeda, syna svojho niekdajšieho súpera Apolla Creeda.

Premiéra: 17.12.2015 (Slovensko a Česká republika) – 25.11.2015 (USA)

Marťan

Dlho-očakávaný film od režiséra Ridleyho Scotta uzrie svetlo sveta už v októbri tohto roka. Hlavný hrdina astronaut Mark Watney (Matt Damon) takmer zahynul počas misie na Marse. Jeho posádka v domnení, že je mŕtvy opustila planétu. Mark prežil a ocitá sa sám na nepriateľskej planéte, kde má k dispozícii iba málo zásob a snaží sa vyslať signál na Zem, že je nažive. NASA začína misiu, ako tohto pozemského Marťana dostať domov. Dočkáme sa podobného filmového skvostu akým bol Interstellar?

Premiéra: 1.10.2015 (Slovensko a Česká republika) – 2.10.2015 (USA)

Hry o život: Drozdajka 2

Ak ste fanúšikmi kultovej série Hry o život, je tu jej finálna časť. Katniss bude čeliť ešte silnejšiemu súperovi za účelom vrátiť obyvateľom Panemu slobodu raz a navždy.

Preméra: 19.11.2015 (Slovensko a Česká republika) – 20.11.2015 (USA)

Most špiónov

Dramatický thriller, ktorý vznikol pod taktovkou oscarového režiséra Stevena Spielberga, vám naženie až husiu kožu. Napínavý trailer vás prenesie do obdobia studenej vojny, kedy hlavný hrdina James Donovan (Tom Hanks), právnik z Brooklynu, rieši takmer nemožný prípad – prepustenie zajatého amerického pilota, ktorý bol so špionážnym lietadlom zostrelený na území Sovietskeho zväzu.

Premiéra: 3.12.2015 (Slovensko a Česká republika) – 16.10.2015 (USA)

Spectre

Agent James Bond (v hlavnej úlohe Daniel Craig) je späť. Dostáva odkaz z minulosti, ktorý ho privádza na stopu známej zločineckej organizácií. O akciu a napínavé akčné scény bude v kine postarané!

Premiéra: 5.11.2015 (Slovensko a Česká republika) – 6.11.2015 (USA)

Star Wars: Síla se probouzí

Kto by nepoznal Hviezdne vojny? 7. epizóda naväzuje na udalosti z filmu Návrat Jediho (1983). Legendárna posádka Hana Sola, jeho ženy Princezny Lei a Chewbacca sa musí popasovať s nepriateľom v podobne  Sitha Inquisitora a nájsť strateného Lukea Skywalkera.

Premiéra: 17.12.2015 (Slovensko a Česká republika) – 18.12.2015 (USA)

Zdroj: Youtube, csfd.cz