Okolo kráľovskej rodiny sa toho v poslednej dobe píše naozaj veľa, a to najmä v súvislosti s Meghan Markle, ktorá čaká bábätko princa Harryho. Teraz však ide o princa Charlesa, ktorý mal tajiť dôležitú informáciu.

Muž menom Simon Dorante-Day vyhlásil, že je synom Charlesa a Camilly. Camilla ho mala porodiť na jar v roku 1966, keď sa tajne stretávala s princom Charlesom. Hoci sú dnes manželia, v tom čase bol princ Charles ženatý so slávnou Dianu. A tak jej nezostávalo nič iné, ako malého Simona odložiť na adopciu. Diana sa vraj toto tajomstvo dozvedela a v roku 1997 o tom chcela všetkých informovať. To už, žiaľ, nestihla. Simon verí, že ju práve kvôli tomuto tajomstvu zavraždili.

Simon sa teraz, po dlhých rokoch, rozhodol vyjsť s pravdou von. Kráľovskú rodinu dokonca žiada o testy DNA. Simon prezradil, že sa ich snažil kontaktovať najskôr mimo médií, no nedostal žiadnu odpoveď. Hovorí však, že má ako dôkaz fotografiu z mladosti, kde sa výrazne podobá na Camille a Charlesa, a tak to chce všetko dokázať. To však nebude jednoduché. Kráľovská rodina celú kauzu ignoruje a je naozaj nepravdepodobné, že by dali skutočne urobiť testy DNA.

Simon sa narodil v Gosporte a keď mal 1,5 roka, adoptovali ho Karen a David Dayovci. Zaujímavé je, že jeho adoptívna babka pracovala v službách britskej kráľovskej rodiny. Simon tvrdí, že i ona vedela o tom, že je Charlesovým synom. Simon by tak mohol celú situáciu naozaj zamotať. Sám má totiž deväť detí.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/TheRoyalFamily, Twitter, Facebook