V posledných hodinách sa stala obľúbená relácia Inkognito jednou z najhorúcejších tém na slovenských portáloch zameraných na šouzbiznis. Dôvodom bolo podozrenie, že v Inkognito sú diváci svedkami podvodu. TV JOJ teraz uviedla veci na pravú mieru!

Relácia Inkognito patrí k tomu najobľúbenejšiemu, čo sa na slovenských televíznych obrazovkách vysiela. Jednou z hlavných častí tejto relácie je hádanie tajného hosťa, kedy majú štyria hádači so zaviazanými očami pomocou otázok uhádnuť, o koho ide. Naposledy bola tajným hosťom speváčka Martina Schindlerová. Súčasťou časti s Martinou bol však aj jej duet s Mariánom Čekovským, čo malo podľa mnohých znamenať, že “Čeky”, ako hudobníka a zabávača prezývajú, o tajnom hosťovi vedel dopredu.

Televízia JOJ si vzniknuté pobúrenie u divákov všimla a po pár hodinách zareagovala. V jej stanovisku na sociálnej sieti sa píše: „Diváci, ktorí boli na nakrúcaní, tak videli, že si Čeky nielen opakoval text, ale dokonca si to zaspievali viackrát, aby to bolo tip-top. Naozaj by to bolo zbytočné, keby poznali tajných hostí, veď ide predsa len o hru a zábavu.

Martina Schindlerová v Inkognito

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram | Video: YouTube