Silvester a následný prvý deň nového roka vo väčšine ľudí prebúdza poziívne emócie a veľké nádeje, čo ich v nasledujúcich 365 dňoch čaká. Oveľa smutnejšie to však bolo v rodine legendárneho slovenského boxera Tomiho Kida Kovácsa. 

Tomi Kid Kovács je zrejme najlepším boxerom, akého Slovensko vo svojej modernej histórii malo. On i jeho manželka však prežívajú vstup do nového roka 2019 obzvlášť smutne, pretože ako obaja informovali svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram, Dominika prekonala spontánny potrat a mladí manželia prišli o ich nenarodené bábätko. Rodine prajeme veľa síl do ďalších dní!

Celé vyjadrenia Dominiky a Tomiho o potrate

View this post on Instagram

Prišla chvíľa, ktorá preverila náš vzťah, našu lásku a našu rodinku. Tešili sme sa, že sa do našej maličkej rodinky čoskoro pridá ďalší človiečik. Čakali sme a prišla radostná správa, že náš anjelik je už s nami a zatiaľ sa hrá v brušku našej milovanej maminky. Dnes sa rozhodli tam hore ináč a naše bábo sa vrátilo naspäť do nebíčka. Bude nás odtiaľ sledovať a verím tomu, že sa čoskoro pridá k nám. Pre mňa najdôležitejšie v tejto chvíli je, že naša maminka je v poriadku a je už s nami doma. Tento rok už bude o chvíľku za nami. Neukončíme ho smútočne, ale štastne , pretože máme jeden druhého ! MILUJEM ŤA Lálička! Rozdávajte radosť, úsmev a lásku.

A post shared by Tomi KID Kovács (@tomikid_official) on

View this post on Instagram

Len toľko, že ten tam hore si nevyberá,kedy a komu dá úder a lekciu. Každému z nás dáva nejaké lekcie a každý 1 z nás má nejaké tie svoje problémy a trápenia ,ktorými si musí prejsť ( áno aj tí dokonalí ľudia, čo vyzerajú takí super šťastní na sociálnych sieťach) My sme včera dostali veľmi tvrdú lekciu ,ale verím, že všetko čo sa nám deje,sa nám deje pre niečo, máme sa niečo naučiť, máme niečo pochopiť a máme sa niekam posunúť. Čo to je ,tak to teraz neviem, ale viem, že za nejaký čas to pochopím a budem vedieť,čo nám tým ten tam hore chcel povedať. Celé tehotenstvo som mala úplne bezproblémové a takisto aj potrat prišiel spontánne a nečakane, cez víkend sme boli oddychovať, relaxovať a po návrate v pondelok ráno som mala bolesti v podbrušku s krvácaním a už som cítila, že sa niečo deje .Tak som išla na pohotovosť a lekár mi potvrdil ,že som práve prekonala spontánny potrat . Asi to tak malo byť, niečo určite nebolo v poriadku a malo sa to tak stať. A odkaz pre vás všetky, ktoré ste si tým tiež prešli, nie ste v tom samé, veľa z nás si tým prešlo, ale netreba sa k tomu stále vracať, asi to tak malo byť,príroda vie prečo to tak zariadila, treba ísť ďalej , nevzdávať sa ,veriť , že aj po tej najväčšej búrke výjde slniečko a zase nám rozsvieti tú našu cestičku ❤ Preto prijmite všetky lekcie , ktoré vám život dáva a zároveň si vážme všetky tie krásne chvíľe, ktoré máte. Určite zbytočne neplytvajte svojím časom a užívajte si každú krásnu chvíľu, pretože nikdy neviete do keby máte tú možnosť tu byť a užívať si tie banálne, ale zato krásne chvíľe strávené s tými ktorých veľmi milujeme. Dnes sme tu ,ale zajtra už nemusíme. Život je veľmi krehký, tak si ho naozaj treba vážiť a nebrať ho ako samozrejmosť a ešte 1 dôležitá vec,nikdy neodkladajte veci, ktoré túžite robiť na potom, pretože to ,,potom" nikdy nemusí prísť. Ja som vďačná za mojich 2 chlapcov, bez ktorých by som to nedala a ku ktorým si teraz idem ešte ľahnúť 🤗 Prajem Vám všetkým Šťastný Nový rok ❤ #dominikakidkovacs #tomikidteam #kidovci #fitnessfam #fitfam

A post shared by Dominika Kid Kovács (@dominikakidkovacs) on

Zdroj: Instagram/Dominikakidkovacs, Instagram/Tomikid_official | Foto: Instagram/Dominikakidkovacs, Instagram/Tomikid_official