Nezvykneme často informovať o záležitostiach Hollywoodu, tentokrát je to však iné. Legendárny herec Steve Buscemi, ktorý si zahral vo viacerých vynikajúcich filmoch, stratil milovanú manželku.

Steve Buscemi je obľúbený americký herec, ktorý si zahral v niekoľkých vynikajúcich filmoch. Za všetky stačí spomenúť Con Air, Gauneri, Big Lebowski, Väznica, Mŕtvy muž a desiatky ďalších. 61-ročná ikona však momentálne prežíva veľmi ťažké chvíle. Zahraničné médiá pred chvíľou informovali, že Steve stratil svoju o 4 roky staršiu manželku Jo Andres. Tá zomrela vo veku 65 rokov. Steve s ňou bol ženatý od roku 1987 a mali spolu jedno dieťa – 29-ročného Luciana Buscmeiho. Bližšie informácie o jej smrti či pohrebe zatiaľ zverejnené neboli. Celej rodine legendárneho Stevea Buscemiho prajeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D