Spontánnosť sa občas nevypláca, najmä v prípade, ak sa jedná o viac ako len chvíľkovú zábavku s priateľmi. Svoje by o tom určite vedel povedať populárny slovenský YouTuber Matúš, ktorý si povedal, že letná brigáda by nebola na škodu. Nanešťastie, jeho plány a nadšenie nedopadli práve najlepšie… 

Obľúbený YouTuber, ktorého kanál sledujú tisícky ľudí, sa rozhodol vyskúšať letnú brigádu v Anglicku. Jeho spontánne rozhodnutie a rýchla dohoda s agentúrou mala však fatálne následky. Namiesto farmy, kde mal pôvodne zbierať jahody, sa ocitol na akejsi pochybnej stavbe medzi ukrajinskými robotníkmi. Jeho cestovné doklady si ponechala pracovná agentúra. Matúšovo zhrozenie a paniku vystupňovalo aj príšerné ubytovanie v akejsi pivnici. Strach o vlastný život a zdravie ho doviedol k rozhodnutiu vziať si osobné veci a čo najskôr vypadnúť. Namiesto dohovoru s agentúrou však prišli vyhrážky.

Svoje pocity a beznádej zdieľal Matúš včera so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram. Po znepokojivých príspevkoch sa už neozval. Čo sa práve v týchto chvíľach odohráva a kde sa vlastne nachádza, zatiaľ nikto netuší.

O nadšenie zo spontánneho dobrodružstva sa podelil s fanúšikmi na sociálnej sieti

O pár hodín neskôr nadšenie vystriedal hnev a strach

 

Foto/Video: Instagram | Zdroj: refresher.sk