Posteľné hrátky majú prinášať predovšetkým slasť. Niekedy sa ale môže stať, že ich výsledkom je naopak bolesť. A poriadna! Takýmto bolestivým zážitkom býva zlomenina pe*isu, ku ktorej môže dôjsť práve počas vášnivých okamihov.  Úraz v posteli nie je takou výnimočnou udalosťou, ako by ste si možno mysleli. A nemusíte byť pritom ani žiadni divosi. Stačí jeden neopatrný pohyb a je to tu! Takzvaná zlomenina pe*isu alebo jeho pomliaždenie patrí k najčastejším se*uálnym úrazom. Nielenže ich sprevádza veľká bolesť, ale pre muža znamená aj niekoľkotýždňové vyradenie „z boja“. Vedci z Veľkej Británie sa preto rozhodli urobiť štúdiu, v ktorej zisťovali, pri akej se*uálnej polohe k tomuto úrazu dochádza najčastejšie. A možno budete prekvapený!

Tri najrizikovejšie polohy totiž nie sú žiadne krkolomné akrobatické čísla, ale práveže tie najbežnejšie a najobľúbenejšie u mužov aj u žien. Top jednotka patrí polohe „odzadu“, kedy do partnerky prenikáte v okamihu, keď je ona na štyroch. Vtedy vám v zápale vášne hrozí, že vaše náradie môže prudko naraziť do jej panvovej kosti. Táto poloha má na svedomí až 41 % úrazov pe*isu.

Dvojka patrí klasickej misionárskej polohe, kde pri „vybehnutí“ z vagíny môže úd opäť škaredo naraziť. No a na treťom mieste najnebezpečnejších polôh je poloha „na koníčka“, pri ktorej hrozí úraz, ak sa partnerka nakloní príliš dozadu, čím sa váš kamoš dostane do neprirodzeného uhla.

Treba však pripomenúť, že všetky tri spomínané polohy patria k najpoužívanejším, a tak je logické, že pri nich vznikne najviac úrazov. Vyhnúť sa im nie je jednoduché, veď keď je človek „vo vare“, ťažko sa bude kontrolovať, všakže.:)

Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.