Americký prezident Barack Obama je pevne rozhodnutý odhaliť všetky vládne dokumenty o UFO a tým potvrdiť to, čo sa Biely dom snažil celé desaťročia tajiť! Všetko by sa malo odohrať ešte pred jeho definitívnym odchodom z úradu.

Barack Obama sa pred odchodom z funkcie definitívne rozhodol odtajniť pre americkú verejnosť a tým aj pre celý svet všetky vládne dokumenty, ktorými Biely dom disponuje. Pre svetové médiá túto informáciu potvrdil samotný Stephen Basset, odborník na UFO, pôsobiaci priamo v bielom dome. Odpoveď na otázku, či sme vo vesmíre sami, by tak mala byť v najbližšom čase zodpovedaná.

Schránka 20

Prečítajte si tiež:
Mimozemšťania nás kontaktovali! Čo to má znamenať?!

 

„ET je skutočný, neviem síce predpovedať, kto vyhrá voľby, ale som si na 85 % istý, že Obama bude tým prezidentom, ktorý všetko odhalí a hneď po ňom sa pripojí aj priemiér David Cameron,“ informoval novinárov Basset. Všetko vraj nasvedčuje tomu, že mimozemšťania sú celkom iní, ako si ich doteraz verejnosť predstavovala. Dokonca aj Hillary Clintonová je presvedčená, že po odtajnení všetkých dokumentov budeme mimákov nazývať úplne inak.

Zdroj/Foto: adguk-blog.com