Spoločnosť Apple, výrobca počítačov iMac, notebookov Macbook, smartfónov iPhone, tabletov iPad, hodiniek iWatch, online televízie Apple TV alebo hudobného prehrávača iPod, nedávno uviedol na trh nový obal na iPhone 6/6S priamo zo svojej “dielne”.

Tento “inteligentný” obal má v sebe prídavnú batériu, ktorá predlžuje používanie iPhonu 6/6S pri priemernom používaní bez nabíjania o ďalších približne 24 hodín. Označenie “inteligentný” dostal obal aj preto, že zariadenie zobrazuje kapacitu batérie pri použití tohto obalu spolu za oboje batérie a tiež sa nemusíte nijako starať o prepínanie napájacieho zdroja z hlavnej či prípadnej batérie. Všetko sa deje automaticky, stačí zariadenie jednoducho vložiť do tohto obalu.

805

Všetko by to bolo super, keby spoločnosť Apple, ktorá je známa pre svoj prémiový dizajn svojich produktov, nebola po celom svete terčom posmeškov za vizuálne vyhotovenie práve tohto obalu s akýmsi “ruksakom” na chrbte. Cena je tiež, ako sme u Apple zvyknutí- prémiová: na dolárovom trhu je stanovená na 99 dolárov. Nuž, milý Apple, toto ti možno vizuálne nevyšlo úplne na 100%… :-).

Foto: reprofoto Youtube