Dnešné dievčatká, cca 15+, to vám je strašná hrôza. Nieže by sme mali nejakú záľubu v hľadaní tejto vekovej, a častokrát aj cenovej, kategórie, ale ono sa vám to niekedy pritrafí a ani neviete ako. Ale späť k téme. Ak súčasné dievky sú budúcnosť národa, máme sa na čo tešiť.

Prednedávnom som sa chcel trošku odreagovať, tak som zavítal na internetovú zoznamku. Áno, je smutné, že aj tak pekný človek ako ja ide na zoznamku, ale o tom potom. Ako si tak prezerám potenciálne budúce bývalé, zaujala ma jedna dievčina. V profile napísaných 21, tak si hovorím, že mega. Podľa fotiek vyzerala sympaticky a bola z okolia. Dostupné údaje ma teda hneď presvedčili, že táto mladá slečna si zaslúži moju pozornosť. A tak som neváhal a hneď som jej odoslal klišé správičku. Po pár minútach mi prišla odpoveď a konverzácia sa mohla začať.

Po hodinke som mal takú nutkavú potrebu ju zavolať na kávu, ale pred tým, ako som sa na to odhodlal, mal som jednu otázku. Opýtal som sa jej, či vie variť. Neviem, ako to beriete vy, ale pre mňa je to jedna z kľúčových vlastností, ktorá hrá veľmi dôležitú úlohu pri výbere mojej budúcej partnerky. V skratke, ak nevie variť a nedrepuje „ať táhne“.

„Bohužiaľ, veľmi variť neviem.“

Taká celkom diplomatická odpoveď, ktorá nič nevyvracala a ani ma v ničom neutvrdzovala. Aj ja som jej teda položil diplomatickú otázku, že ako bude fungovať, keď bude mať na krku hladného muža. Nezabudol som dodať aj to, že reštaurácie sú drahé a polotovary sa dajú jesť, iba keď ste študentom na internáte. Moja diplomacia zlyhala. Dievčina sa na mňa osopila, že čo si to o nej myslím, že ona určite nebude svojmu mužovi variť a nájde si takého muža, ktorý to od nej nebude ani žiadať, ba dokonca jej navarí, poprípade zoberie, podotýkam, na LUXUSNÚ večeru. Nezabudla dodať aj to, že ona mužovi a detiskám otročiť nebude.

Hovorím si – „Fúúúúha, dievča má dobrý zmysel pre humor! Tú musím stiahnuť niekde do baru!,“ zasmial som sa a pochválil som ju, že ma výborne rozosmiala.

„WTF??? Si myslíš, že ja si robím srandu? Ja nikomu otročiť nebudem!“

Vtedy ma zarazilo, že dievča má rozumu tak na dve hrste a správa sa jak nevyzretá 15-tka, ktorá očakáva, že si nájde niekoho na mercedese alebo inej prémiovej halapartni. Moje zarazenie sa však naplnilo a z krásnej 21-ročnej baby sa vykľula 16-ročná 3,14čka, čo len objavila silu mejkapu a ktovie čo ešte iné. Našťastie, som o káve, drinku, kakavku s vianočkou nič nespomenul a mohol som s čistým svedomím j*bať na celú našu konverzáciu. Však kto by si chcel na krk zavesiť mláďa dnes rozšíreného druhu ženy so slovenským názvom Zlatokopka. Vedel som aj latinský názov, ale zabudol som.

PS 1: Rada na záver, vždy sa ženskej opýtajte, či vie variť.

PS 2: Ak toto čítaš, si slávna :*

Prečítajte si tiež: 

O tom, ako som zistil, že dnešné puberťáčky sú malé štetky! #1
O tom, ako som zistil, že dnešné puberťáčky sú malé štetky! #2