Cristiano Ronaldo je považovaný za jedného z najlepších futbalistov sveta a mnohými dokonca za toho úplne najlepšieho. Nemožno sa preto čudovať, že jeho posteľou prešla kopa nádherných žien.

Hoci už dlhšiu dobu tvorí pár s Georginou Rodríguez, s ktorou má aj dieťa, pred ňou striedal milenky ako ponožky. Jednou z nich bola aj talianska modelka Elisa de Panicis. Útočník turínskeho Juventusu sa s dnes už 32-ročnou blondínou spoznal na Ibize ešte v roku 2016, avšak ich vzťah nemal dlhé trvanie. Išlo len o krátkodobú aférku a možno aj to krásnu Elisu nahnevalo. Tá totiž neskôr šokovala verejnosť slovami o Ronaldovej pýche.

Nástroj portugalského kapitána vraj vôbec nie je taký, ako vyzerá a 34-ročný futbalista si podľa jej slov svoj rozkrok vypcháva. Odvtedy už ale prešiel nejaký ten rok a obaja si žijú svoje osudy. Cristiano Ronaldo naďalej gólmi terorizuje brankárov a zvodná Elisa pokračuje v kariére modelky. Naposledy v jednej z kampaní pre pánsky web Eats Channel neváhala odhodiť aj posledné kúsky čiernej čipkovanej bielizne a vyzliekla sa pred kamerou. Ak Ronaldo tieto zábery videl, možno oľutoval, že dal Elise košom!

Elisa de Panicis

Elisu de Panicis na spomínaných záberoch nájdete >>TU<< alebo >>TU<<  a  >>TU<<

Foto: Instagram.com/Elisadepanicis, Twitter