O nás

Kto sme?

Skupinka mladých nadšencov, ktorí si v roku 2013 povedali, že nie je na Slovensku poriadny časopis pre chlapa a že si ho teda urobíme sami. Náš zakladateľ a šéfredaktor Ondrej je asi najväčší fanúšik časopisov, špeciálne pre mužov, akého poznáme. Má prečítané azda všetky časopisy, ktoré sa tu dali kúpiť od 90-tych rokov.

Chceli sme urobiť najlepší lifestylový magazín pre muža na Slovensku, nikoho sme neposlúchli, nezastavil nás výsmech iných vydavateľov s ktorými sme projekt konzultovali, ani niektorých potencionálnych inzerentov. Vedeli sme, že chceme urobiť revolúciu, že nechceme ísť do poličky medzi Goldman a Playboy. Chceli sme vytvoriť novú poličku.

Po celý rok 2014 sme to ťahali s printovým časopisom, pričom webová stránka bola v podstate iba ako doplnok, až sme v decembri 2014 pochopili, že budúcnosť je na webe a že sa musíme prekonvertovať na online magazín. Od konca decembra 2014 to teda ťaháme primárne ako online magazín. Printový časopis chceme ešte niekedy v budúcnosti vydávať, no uvidíme či sa na to vytvoria podmienky na trhu.

V apríli 2015 sme sa (dnes už s takmer 900.000 čitateľmi / mesiac) stali najčítanejším online / web magazínom pre muža na Slovensku. Vo februári 2015 štartuje naša dvojička magazín pre ženy slovakwoman.sk a ďalšie magazíny.

Kam ďalej:

– Redakcia

– Napísali o nás

– Hľadáme

– Kontakt

– Logá