Vin Diesel zverejnil na svojom profile nový trailer k filmu Rýchlo a zbesilo 8, ktorý by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik tejto filmovej série!

Všetci fanúšikovia filmovej série Rýchlo a zbesilo už iste vedia, že tento rok do kín mieri jej ôsme pokračovanie. Ako sme pri Torettovej partii už zvyknutí, nová časť bude ešte zbesilejšia, ešte akčnejšia a ešte nadupanejšia než tá predchádzajúca. Jednou z najhlavnejších postáv je už spomínaný Dominic Toretto, ktorého stvárňuje Vin Diesel. A práve Vin potešil fanúšikov, keď im ponúkol nový trailer na Rýchlo a zbesilo 8. Premiéra tohto filmu je v slovenských kinách naplánovaná na 3. apríla 2017.

Reakcie verejnosti na trailer, respektíve na celý film Rýchlo a Zbeislo 8 sú rôzne. Skalní fanúšikovia si ho chcú pozrieť viacmenej už z princípu. Ozýva sa však čoraz viac názorov, že novinka napríklad s jednotkou z roku 2001 už absolútne nepôsobia ako filmy z jednej série. Mnoho ľudí je sklamaných, vraj čím ďalej, tým viac je v novších častiach menej áut a poslednú epizódu prirovnávajú skôr k akčným sci-fi filmom. Taktiež sa ozývajú hlasy, že po smrti Paula Walkera sa už ďalšie Rýcho a zbesilo natáčať nemalo. Každopádne, určite bude táto snímka patriť k tým najnavštevovanejším a najsťahovanejším.

Vychutnajte si teda najnovší trailer, pričom nasledujúce ukážky vám možno o údajnej Torettovej zrade vlastnej rodiny napovedia viac. 🙂

Najnovší trailer na Rýchlo a zbesilo 8

Foto|Video: YouTube