Slávny slovenský otecko Boris Kollár a bývalá modelka Silvia Kucherenko tvoria pár? Vyzerá to tak, že Silvia sa poriadne prekecla a politik to nepopiera. Nuž, láske predsa nerozkážeš!

Silvia Kucherenko si len nedávno užívala luxusnú dovolenku so svojou mamou a synom v Thajsku. To by nebolo nijak extra zaujímavé, keďže mnohé celebrity sa chodievajú v zime zahriať k moru. Lenže, krásna brunetka bývala vo vile Borisa Kollára. Už v minulosti ju novinári prichytili pri tom, ako u politika údajne strávila noc a teraz toto!

A to nie je všetko. Silvia posledné mesiace natáča reláciu Svet podľa Kucherenko, v ktorej sa prekecla. V relácii totiž chválila známeho multiotecka pre dobrý vkus na výber vily. Na to sa jej spýtali, či má aj dobrý vkus na ženy. Silvia neváhala a s úsmevom povedala: „Boris má stále dobrý vkus, na všetko. A na ženy teraz asi najlepší.“

Vznikajú tak viaceré špekulácie, že Silvia a Boris spolu randia. Nehovoriac o tom, že si na Instagrame vymieňajú vzájomne lajky na príspevky a Silvia pravidelne zdieľa Borisove videá. No, viac zistíme asi v najbližších mesiacoch.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/KollarBoris, Instagram/Official_silviakucherenko | Video: Tivi.cas.sk