H16 Počítaj s nami

Jedna z najznámejších slovenských hip-hopových formácií H16 vydala svoj najnovší videoklip s názvom Počítaj s nami. Tento singel je ochutnávkou pred pripravovaným albumom jednašestky, názory naň sa však výrazne líšia!Bratislavská skupina H16 vypustila vonku svoj najnovší videoklip ku skladbe Počítaj s nami. Klip naberá už od prvých hodín zverejnenia na YouTube slušnú videnosť a mnohí fans jednašestky si prišli na svoje. V komentároch pod videom sa však objavilo aj viacero negatívnych reakcií, ktoré skladbu neoznačili za práve najlepšiu. Dokonca sa objavili aj názory, že ide o najhoršiu skladbu počas existencie kapely.

…dnes večer…POČITAJ S NAMI.

A post shared by #SILA #H16 #Bratislava 🇸🇰 (@h16crew) on

 

Skladba Počítaj s nami je klasickým egotripom, v ktorom chalani z Hálovej 16 opäť ukazujú svoju cenu, svoj úspech a svoju pozíciu na špičke slovenskej hudobnej scény. Keďže ja osobne si podobne orientované skladby veľmi nejdem, Počítaj s nami pre mňa neprekonala letnú pecku jednašestky s názvom Každý deň. Oproti nej má však najnovší počin jedno obrovské plus a tým je “návrat” Ciga. Ten v tejto novinke (nielen) podľa môjho názoru jednoznačne predčil svojich kolegov Otisa a Spirita.

Počítaj s nami ako s tým že raz zomreš, od roku nulaštyri iba progres, od roku nulaštyri až do dnes! #H16

A post shared by #SILA #H16 #Bratislava 🇸🇰 (@h16crew) on

 

Videoklip Počítaj s nami režíroval Michal Nemtuda, ktorý za pomoci helikoptéry, luxusných áut a zaujímavého prostredia rozhodne odviedol dobrú prácu. Skupina H16 týmto rázne ukončila množiace sa špekulácie o Cigovom odchode z kapely a chalani svojich fanúšikov navnadili na nový album, ktorý by sa mal volať rovnomerne ako tento singel. Svetlo sveta by mohol údajne uzrieť už tento rok.

H16 – Počítaj s nami

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D