Jedna z najznámejších slovenských hip-hopových formácií H16 vydala svoj najnovší videoklip s názvom Počítaj s nami. Tento singel je ochutnávkou pred pripravovaným albumom jednašestky, názory naň sa však výrazne líšia!

Bratislavská skupina H16 vypustila vonku svoj najnovší videoklip ku skladbe Počítaj s nami. Klip naberá už od prvých hodín zverejnenia na YouTube slušnú videnosť a mnohí fans jednašestky si prišli na svoje. V komentároch pod videom sa však objavilo aj viacero negatívnych reakcií, ktoré skladbu neoznačili za práve najlepšiu. Dokonca sa objavili aj názory, že ide o najhoršiu skladbu počas existencie kapely.

View this post on Instagram

…dnes večer…POČITAJ S NAMI.

A post shared by H16 (@h16crew) on

 

Skladba Počítaj s nami je klasickým egotripom, v ktorom chalani z Hálovej 16 opäť ukazujú svoju cenu, svoj úspech a svoju pozíciu na špičke slovenskej hudobnej scény. Keďže ja osobne si podobne orientované skladby veľmi nejdem, Počítaj s nami pre mňa neprekonala letnú pecku jednašestky s názvom Každý deň. Oproti nej má však najnovší počin jedno obrovské plus a tým je “návrat” Ciga. Ten v tejto novinke (nielen) podľa môjho názoru jednoznačne predčil svojich kolegov Otisa a Spirita.

 

Videoklip Počítaj s nami režíroval Michal Nemtuda, ktorý za pomoci helikoptéry, luxusných áut a zaujímavého prostredia rozhodne odviedol dobrú prácu. Skupina H16 týmto rázne ukončila množiace sa špekulácie o Cigovom odchode z kapely a chalani svojich fanúšikov navnadili na nový album, ktorý by sa mal volať rovnomerne ako tento singel. Svetlo sveta by mohol údajne uzrieť už tento rok.

H16 – Počítaj s nami

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com, YouTube.com