Stalo sa už akousi tradíciou, že sa na Valentína chodí do kina na 50 odtieňov šedej, a že potom musíte svoju ženu či frajerku pred romantickým valentínskym milovaním vyplieskať po zadku, lebo to tak robí istý Christian vo filme a je to strašne rajcovné. Áno, páni, znovu prichádza film 50 odtieňov, tentokrát s názvom 50 odtieňov slobody. Máme dobrú a zlú správu, čítajte ďalej a dozviete sa obe!Správa zlá, znovu budete dve hodiny sledovať dokonalého vyrysovaného alfa samca, z ktorého sú ženy od prvého dielu trilógie mokré ako podlaha pod pokazenou práčkou. Znovu budete sledovať, ako sa má chalan dobre, ako tú svoju rozmaznáva a ona mu za to dovolí robiť jej zlé veci v posteli. A áno, znovu bude vás aj vašu polovičku zožierať v kútiku duše fakt, že vy nie ste miliardár a máte zimnú postavu celoročne. A znovu jej budete musieť naplieskať na zadok, hoci nie je taký pevný ako ten, ktorý vo filme otŕča už ostrieľaná Anastasia. Nie však ale príliš, lebo veď nie ste násilnícke hovädo ako on. On ale môže, lebo ženská logika.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Správa dobrá, ide o posledný diel, takže túto tortúru podstúpite naposledy. I keď existuje aj kniha Grey, ktorá sa na celý príbeh pozerá z pohľadu hlavnej postavy, nečakane nesúcej priezvisko Grey, možno teda ešte o rok predsa len jeden film. Ale keďže ide o mužský pohľad, nebude to zrejme také ňuňu ako doteraz. Uvidíme.

Najdôležitejšie ale je, že k tomuto kasovému trháku už uzrel svetlo sveta aj trailer. Začína jemným pohladením, čo akosi nezapadá do kontextu sadistickej hlavnej postavy, a na chvíľu tak zaváhate, či sledujete správne. Potom sa pod dlaňou zjaví známa tvár Anastasie a viete, že ste zase v kolotoči šedej. Nechýbajú zápletky, flirty či prekvapivá akčná jazda, za ktorú by sa nehanbil ani Vin Diesel vo valentínskom špeciáli Rýchlo a zbesilo. Paradoxne šoféruje mladá, nie Christian a vyzerá to, že nablýskané Audi R8 ani neškrtla. Mimochodom, počuli ste, že zlatokopky letia viac na Audi ako na BMW? Náhoda? Nemyslíme.

Zakrúžkujte si teda v kalendári na rok 2018, ktorý ešte nemáte, dátum 14. február. K zoznamu s ružami, dezertom, večerou a po novom aj putami, pripíšte  dva lístky do kina, lebo verte, budú sa predávať ako teplé rektálne kolíky. Teda, rožky, teplé rožky.

Trailer k filmu 50 odtieňov slobody si môžete pozrieť — TU —

Foto: popsugar.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.