Konečne všetky informácie na jednom mieste! V slovenských internetových vodách vznikol nový portál i24.sk, na ktorom nájdete aktuálne spravodajstvo, šport, ale aj množstvo zábavy či užitočných služieb.

Ak pri rannej kávičke, obede či večernej sieste zvyknete surfovať po intenrete a preklíkávať sa rôznymi webmi, aby ste sa dozvedeli, čo nové vo svete, alebo len na chvíľku vypli mozog pri rôznych pikoškách či zábavných videách, máme pre vás dobrú správu. Odteraz nájdete všetko na jednom mieste, stačí vstúpiť do nového centra slovenského internetu s názvom i24.sk.

Na novom portáli i24.sk nájdete všetky informácie nielen zo sveta spravodajstva, ale aj zábavy a okrem toho i množstvo užitočných služieb, akými sú horoskopy, TV Program, či športové výsledky. Ak by vám na webe i24.sk čokoľvek chýbalo, neváhajte nám to napísať do komentára na Facebooku.

PS: Nezabudnite si i24.sk uložiť do svojich záložiek a nastaviť ako domovskú stránku svojho prehliadača. Vďaka tomuto webu budete mať totiž všetko, čo potrebujete, ihneď poruke.:)