Prešli už takmer dva mesiace, ako svet opustil frontman skupiny Linkin Park Chester Bennington. V deň tragickej udalosti skupina vydala novú pieseň Talking To Myself z pripravovaného albumu One More Light. Včera chalani predstavili videoklip k skladbe s rovnamenným názvom, ktorá je venovaná spomienke na Chestera. Pri jej sledovaní sa každému fanúšikovi vtisnú slzy do očí.Klip k piesni One More Light je plný záberov s Chesterom a vyjadril sa k nej aj člen skupiny Mike Shinoda, ktorý povedal:

“One More Light bolo napísané s úmyslom poslať lásku tým, ktorí niekoho stratili. Teraz sa nachádzame na prijímacom konci. V spomienkových udalostiach, umení, videách a obrázkoch privítali fanúšikovia z celého sveta túto pieseň ako vyhlásenie lásky a podpory pre kapelu a spomienku na nášho drahého priateľa Chestera. Sme veľmi vďační a nemôžeme sa dočkať, kedy vás budeme opäť vidieť.”

Foto: worldofwonder.net

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Jacob
Internacionálny menovec nášho redaktora Jakuba. Odkedy sa zjavil v redakcií, ten starý sa záhadne stratil a ostala po ňom iba výpoveď s troma krížikmi namiesto podpisu. Každopádne nechceme konšpirovať, Jacob konšpirácie nemusí. Viete, chemtrails a iné šmakocinky...