Za našich detských čias sme sa hrávali na schovávačky, s lopatami či kartami. Dnešnú mládež valcuje jeden internetový fenomén za druhým. Po nebezpečnej Modrej veľrybe, pri ktorej sa nakoniec ukázalo, že išlo o klamstvo, ľudí pohltila ďalšia sprostosť nazvaná The Floor is lava.Pointou novej hry The Floor is lava, v preklade Na podlahe je láva, je, že ak niekto z vášho okolia zakričí toto heslo, musíte si za päť sekúnd nájsť bezpečné miesto. Avšak pozor, nemôže byť na zemi, pretože logiky – na zemi je, i keď imaginárna, vriaca láva. Hra sa môže hrať aj v kolektíve, pričom ten, ktorý ostane stáť na mieste, vypadáva.

Ľudia sú úplne šialení a sú schopní vyštverať sa hocikam, len aby zachovali posolstvo, či už na strom, do smetného koša, do regálu v obchode alebo na kapotu auta. Zrejme si ale neuvedomujú, že sa im v tej rýchlosti môže stať naozaj čokoľvek a úplne zbytočne môže dôjsť k úrazu.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.