Slovenský hokejista Tomáš Tatar prežíva momentálne veľmi dobré obdobie. Po letnej výmene do Montrealu Canadiens sa mu darí po hokejovej aj súkromnej stránke. Pozrite, aké luxusné telo má jeho nová polovička!

Tomáš Tatar sa v lete 2018 stal novou posilou Montrealu Canadiens. Neprežíval vtedy práve najšťastnejšie dni, keďže mal za sebou turbulentnú sezónu 2017/2018, počas ktorej bol vymeneý z milovaného Detroitu do Las Vegas, kde sa síce mohol tešiť z postupu do finále Stanley Cupu, ale najmä v play-off sa musel zmieriť “len” s pozíciou náhradníka. Krátko po konci ročníka prišiel ďalší trejd do už spomínaného Montrealu.

Do tohto všetkého prišiel aj rozchod s jeho dlhoročnou priateľkou. Netrvalo však dlho a “Trto”, ako slovenského útočníka prezývajú, sa dostal do hernej i súkromnej pohody. V drese “Habs” odohral zatiaľ 28 zápasov s výbornou bilanciou 22 bodov za 11 gólov a rovnaký počet asistencií. V osobnom živote tiež “trafil do čierneho”, keďže si našiel novú frajerku. Jeho vyvolenou sa stala luxusná kráska Veronika.

O Veronike sa zatiaľ toho veľa nevie, ale už na prvý pohľad je jasné, že ide o poriadne krásnu ženu. Jej profil na Instagrame sleduje viac ako 11 tisíc ľudí, a keď uvidíte,aké TOP krivky skrýva pod šatami, stanete sa jej followerom aj vy!

Nová frajerka Tomáša Tatara Veronika

Veornikine top telo si môžete pozrieť –TU– alebo –TU–

Foto: Instagram/VeronickaVevuska, Instagram/TomasTatar90

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D