Hokejový útočník Tomáš Tatar patrí medzi našich najlepších hráčov v zámorskej NHL, v súčasnosti je dokonca útočník Montrealu Canadiens najproduktívnejším Slovákom v profilige. Zjavne sa mu však darí aj mimo hokejovej arény!

Tomáš Tatar má za sebou veľmi krušný rok 2018. Vo februári bol vytrejdovaný zo svojho milovaného celku Detroit Red Wings a prvýkrát v kariére obliekal dres iného klubu. Vo Vegas Golden Knights začal sľubne, ale počas play-off, v ktorom Vegas dokráčalo až do finále, sa jeho ice-time zmenšoval a niekoľko zápasov dokonca presedel na tribúne ako zdravý náhradník.

Tomáš Tatar nová frajerka
Tomáš Tatar bol začiatkom septembra vymenený do Canadiens za kapitána Montrealu Maxa Paciorettyho.

Čakalo sa, že v novom ročníku 2018/2019 dostane v tíme “Zlatých rytierov” oveľa viac priestoru, ale napokon prišla nečakaná výmena do najúspešnejšieho celku v históri National Hockey League, ktorým je kanadský klub Montreal Canadiens. V drese “Habs” začal slovenský krídelník skvele, keď má po štyroch zápasoch na konte 4 body za dva góly a dve asistencie. Ako sa zdá, začína sa mu ale dobre dariť aj mimo ľadovej plochy.

Tomáš Tatar nová frajerka
V Montreale začal “Trto” skvele – 4 zápasy s bilanciou štyroch bodov (2+2).

Tomáš Tatar je nielen slávnym hokejistom, ale na Slovensku aj mimoriadne sledovanou celebritou. Jeho priateľkou bola dlho krásna blondína a Miss Universe SR 2013 Lucia Slaninková. Sympatický pár sa však niekedy na prelome augusta/septembra rozišiel, čo obaja následne potvrdili. Bulvár to síce riešil, ale samotný Tomáš Tatar ani Lucia Slaninková si nevymienali žiadne negatívne reakcie či ohrdnuté pozdravy. Práve naopak.

Tomáš Tatar nová frajerka
Tomáš Tatar s bývalou priateľkou Luciou Slaninkovou.

Lucia Slaninková si užíva život slobodnej krásnej dievčiny, čo nedávno zdokumentovala na svojich Insta Stories jej kamoška speváčka Dominika Mirgová, ktorá zverejnila video z ich poriadne divokej babskej jazdy. Zjavne ani “Trto” sa už netrápi žiaľom za bývalou priateľkou a na Instagrame zverejnil fotku so slečnou menom Veronika.

Tomáš Tatar nová frajerka
Veronika – nová žena po boku Tomáša Tatara?

Či ide o jeho novú priateľku, to zatiaľ nie je potvrdené, ale krásna blondína tiež zverejnila na svojom Insta v rámci Stories zábery zo spoločnej večere s Tomášom. Či už teda je medzi nimi niečo viac, to ukáže až čas. Každopádne má Tomáš Tatar ďalšiu brutálnu raketu po svojom boku. Veď posúďte sami!

Veronika Vevuška

Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka Tomáš Tatar nová frajerka

Zdroj|Foto: Instagram/TomasTatar90, Instagram/Veronikavevuska