Obézna Nikola bojuje s nadváhou, preto sa rozhodla ísť do novej reality šou Reštart. Tam sa snaží schudnúť a celkovo zmeniť svoj životný štýl. Lenže odborníci to s ňou nemajú práve najľahšie. Čo im vadí najviac?

Nikola pochádza z Bratislavy a má 26 rokov. Hoci tvrdí, že nikdy nebola najchudšia, úplne kritické je to práve teraz, keďže pribrala na 112 kíl. Blondínka sama priznala, že so svojim telom je absolútne nespokojná a radšej sa ani nepozerá do zrkadla. Hoci je teda sama nešťastná s tým, ako jej telo vyzerá, odborníci to s ňou nemajú najľahšie.

Už pri úvodnom meraní robila problémy. Keď lekár odmeral, že jej obvod pásu má desivých 123 centimetrov, Nikola začala protestovať. Odborníkov začala presviedčať, že pas sa má merať inde. K tomu sa vyjadril športový fyziológ Viktor Bielik, ktorý povedal, že Nikola predsa nie je ani krajčírka, ani lekárka a on sám vie, kde ju má odmerať. To však nie je všetko!

Viktor si pozrel jej režim a zistil, že okrem toho, že sa veľmi málo hýbe, napcháva sa polotovarmi a sladkosťami. Jej argumentom na to bolo, že zdravé potraviny sú príliš drahé a na športovanie nemá vraj čas. Vtom odborníkovi praskli nervy. Priznal, že je podľa neho arogantná a má ľahostajný postoj. Nedokázala ani prijať konštruktívnu kritiku, ktorou sa jej odborník snažil pomôcť.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Facebook, Joj.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.