Ešte počas detských čias si zahrala v známom vianočnom filme Grinch. Odvtedy však uplynulo už dlhých 19 rokov a dnes je z Talyor Momsen metalová speváčka, ktorá je dokonca viacerými fanúšikmi označovaná za vôbec najkrajšiu metalistku sveta. Právom? 

Pred pár mesiacmi sa na YouTube objavilo video, ktoré ukazovalo TOP 5 adeptiek na titul najkrajšej metalistky sveta. V ňom sa nachádzala aj blondínka, ktorá si svojho času zahrala vo vianočnej rozprávke Grinch. A podľa názorov v komentároch je práve ona tou momentálne najlepšou “metláčkou” planéty. Zoznámte sa s Taylor Momsen!

7-ročná Taylor vo filme Grinch (2000).

Taylor Momsen je americká herečka, speváčka a modelka. V začiatkoch svojej kariéry si zahrala v spomínanom filme Grinch, ale objavila sa tiež v snímkach ako Údolie tieňov, Spy Kids 2 alebo Diabolská hra. Mnohí ju poznajú aj z tínedžerského seriálu Gossip girl. 26. júla 2019 oslávi rodáčka zo St. Louis 26 rokov a medzi metalové dievčatá je zaraďovaná kvôli svojmu pôsobeniu v skupine The Pretty Reckless.

Okrem hudby a filmov sa venuje aj modelingu, keďže už ako 14-ročná podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou, a v dospelosti sa objavila na fotosetoch viacerých magazínov. Jej profil na Instagrame sleduje viac ako 1,2 milióna ľudí a ak máte radi podobný typ dievčat, Taylor si určite získa aj vás.

The Pretty Reckless – Make me wanna die (Official video)

Talyor Momsen

Zdroj: Wikipedia.org| Foto|Video: Twitter, YouTube, Instagram, 4usky.com