Čosi také nechutné tu hádam ešte nebolo! Milovníkov psov a ochrancov zvierat v uplynulých hodinách pobúril status Vietnamca Martina Nguyena, ktorý údajne žije v Bratislave. Pozýva v ňom na seminár “Ako uvariť psa”, ktorý má byť naživo vysielaný cez jeho profil na sociálnej sieti v nedeľu 23. júla o 21. hodine.Nguyen uvádza, že Slovensko je síce pekná krajina, ale pes je tu stále chápaný ako kamarát, nie pokrm. Zmeniť to má spomínaný seminár, ktorý záujemcov naučí, ako vybrať psa, poprípade ukradnúť cudzieho, ako ho omámiť, zabiť humánne, a ako ho pripraviť na grile, v peci alebo na panvici na rôzne spôsoby. Bonusom má byť inštruktáž, ako zviera bezbolestne pripraviť o život “rýchlym rezom do miechy, keď máte jeho dôveru”.

Autor statusu ďalej informuje, že zabíjať nebude on, pretože sa chce vyhnúť väzeniu, ale jeho kamarát v Číne, odkiaľ bude celá udalosť naživo vysielaná cez jeho profil. “Ja ukážem, ako vykostiť, koreniť, upiecť, konzumovať a s čím.” Nguyen svoje posolstvo zaklincoval vetami: “Psíčkarov sklamem, radil som sa s právnikom a všetko je legálne. Teším sa na veľkú účasť. Mier.”

Nezdvíha sa vám už len pri pomyslení na to, čo sa chystá, žalúdok? Zostáva veriť, že naši politici sa poponáhľajú a pes na Slovensku už čoskoro konečne prestane byť len “vecou”.  Potom by podobné chúťky mohli vyjsť takýchto gurmánov skutočne poriadne draho.

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.