Známa americká raperka Nicki Minaj mala v piatok večer vystúpiť v Bratislave v aréne Ondreja Nepelu. Dlho očakávaný koncert sa napokon pre údajné technické problémy zrušil, čo samotná raperka oznámila fanúšikom, ktorí na ňu čakali niekoľko hodín. A nitku suchú na nej nenechal slovenský raper Separ!

Fanúšikovia rapu na Slovensku dostali v piatok večer poriadnu facku. Koncert momentálne najznámejšej raperky Nicki Minaj sa neuskutočnil, aj keď bol už dlhšie beznádejne vypredaný. Najprv organizátori presunuli začiatok o niekoľko hodín až na 21:30 kvôli tomu, že kamióny s technikou, ktorú mala Nicki pripravenú, meškali na ceste z Mníchova.

Raperka však potom fanúšikov informovala, že jej nevyhovujú priestory a vystúpenie sa preto neuskutoční. Na štadióne boli aj mnohí známi Slováci, vrátane spomínaného Separa. Ten Nicki Minaj vysmial už prostredníctvom svojich insta stories a neskôr jej príspevok o zrušení vystúpenia na Instagrame aj okomentoval. Uvidíme, či sa mu nakoniec Nicki ozve, alebo jeho snaha o spoluprácu či vystúpenie na festivale Hip Hop Žije ostane nepovšimnutá.

Separ naložil Nicki Minaj

Foto: Instagram/NickiMinaj, Instagram/Separ_dms

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.