Home MIX Nič odpornejšie ste ešte nevideli: Čech brutálne týral svoje šteňa a takmer ho zmrzačil!

Nič odpornejšie ste ešte nevideli: Čech brutálne týral svoje šteňa a takmer ho zmrzačil!

0
Nič odpornejšie ste ešte nevideli: Čech brutálne týral svoje šteňa a takmer ho zmrzačil!

Tak toto sú zábery, z ktorých doslova mrazí! A rozhodne ich neodporúčame slabším povahám. Hlavným aktérom je 24-ročný muž z českých Prachatíc, ktorý si neskutočne brutálnym spôsobom vybíjal agresivitu na svojom psovi. 

Na záberoch vidno, ako šteňa bije, škrtí a kope. Dôvodom malo byť to, že psík spôsobil neporiadok, ktorý si však v skutočnosti tyran urobil sám. Pes má zadnú nohu v sadre, čo znamená, že bitý bol už aj predtým.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Neuveriteľne brutálne zaobchádzanie so šteňaťom, ktoré úpenlivo kňučí, nafilmoval agresorov kamarát. Mladíka upozorňuje, že so psom zaobchádza ako s kusom handry. “Kámo, to už nie je normálne! Ten si to nezaslúži, ten za nič nemôže. Ten pes je dieťa, ten nevie, čo po ňom chceš,” bráni zviera autor videa.

Po tom, čo chlapík nafilmovaný skutok zavesil na internet, reakcie na seba nenechali dlho čakať. Okrem ľudí, ktorí poslali a stále posielajú tisícky rozhorčených komentárov, zareagovala aj polícia a celý prípad už vyšetrujú prachatickí kriminalisti. Psík bol mladíkovi odobratý a skončil v starostlivosti veterinára. Len dvojmesačné šteňa si prešlo doslova peklom a má vážne poranenia, okrem iného zlomeninu panvy a obidvoch nôh.

Video len pre silné povahy si môžete pozrieť  — TU —

Zdro: YouTube