Páni chodievate stopom? Dávajte si pozor, kto vám zastaví, lebo môžete dopadnúť podobne ako stopár zo Zimbabwe. Nič netušiaci mladík z druhého najväčšieho mesta krajiny – Bulawayo naozaj nečakal, že jeho cesta skončí znásilnením.

Muž nastúpil a myslel si, že dievčatá sú ochotné ho zaviesť na požadované miesto. Keď však náhle zmenili trasu, muž zvýšil pozornosť. Dievčatá ho odviezli na kraj dediny a tam sa na neho vrhli.

Jedna zo žien  použila pri svojej činnosti kondóm ostatné ho znásilňovali bez ochrany. “Predtým, než ho pustili si vzali jeho semeno” uviedol policajný hovorca mesta Bulawayo. Polícia sa myslí, že mohlo ísť o rituálny čin. V minulosti sa v krajine takéto znásilnenia žien na mužov už prejavovali, najviac ich bolo v roku 2011 a 2012. Cieľom bolo vždy iba jedno – získať mužove spermie. Tieto spermie potom ženy využívali na tradičný „juju“ rituál šťastia, čo je istý druh woodoo. Muži vraj bývali nadopovaní sexuálnymi stimulantmi a viackrát po sebe znásilňovaní.

Koncom roka 2011 polícia zadržala za túto činnosť tri sestry a partnera jednej z nich po tom, ako sa stali účastníkmi dopravnej nehody. Útočili na stopárov, znásilnili ich a semeno potom využívali na rituál. V kufri auta našli až 31 použitých kondómov.

Zdroj: Zabil.sk   Foto: Skywardcu.com