Muži sú v otázke ideálnej veľkosti svojho “vercajchu” nesmierne ostražití. Veľkosť svojho prirodzenia pokladajú za dôležitú vec. Lenže súhlasia aj ženy s názorom, že čím väčší pohlavný úd, tým väčšia zábava v posteli?

V otázke ideálnej veľkosti a hrúbky mužského prirodzenia prebehol nedávno zaujímavý výskum, v ktorom tisícky žien prezradili svoju predstavu o proporciách mužských genitálií (snáď dámy vychádzali z reálnych skúseností). Z týchto odpovedí bola následne zostavená tabuľka, ktorá má prekvapivý výsledok.

graf ideálnej veľkosti mužského údu

Takže aký je ten najideálnejší?

Ako vidieť z grafu, ideálne proporcie mužského údu podľa žien sú: obvod 16 až 16,5 cm a dĺžka medzi 18,5 až 21 cm. Pri týchto číslach je jasné, že ženy a muži sa na veľkosť mužskej pýchy pozerajú rozdielne. Kým muži si cenia čo najväčšiu dĺžku, ženy sú trochu skromnejšie. U žien je pri veľkosti pohlavného údu dôležitá jeho schopnosť priviesť ju do stavu blaženosti počas milostných hrátok, a v tomto prípade jednoznačne neplatí, že čím väčší, tým lepší. Okrem toho záleží aj na tom, aký vášnivý dokáže byť muž ešte pred zasunutím “kocúra do trúby”, a to s dĺžkou veľmi nesúvisí (hoci obdarenejší muži sú zväčša sebavedomejší).

Zdroj: Huffingtonpost  |  Foto: Huffingtonpost