Šialených milionárov, ktorí sa na internete chvália svojim majetkom a nespútaným životom, je dnes naozaj veľa. Asi každý si pri tejto definícii spomenie hlavne na Dana Bilzeriana. Chlapík, ktorého vám ukážeme, je však omnoho horší! 

Tony Toutouni sa už dlhé roky prezentuje luxusným životom na vysokej nohe. Je však obdivuhodné, že na rozdiel od iných, sa dokázal vypracovať sám, keď už v časoch puberty začal podnikať. Zistil totiž, že má talent na predaj všetkého možného od produktov, služieb či dokonca motivačných rád. Už vo veku 17 rokov zarábal viac ako 100 000 dolárov týždenne.

Jeho rodičia však chceli, aby študoval, keďže matka bola úspešnou psychologičkou a otec významným novinárom. Tony ale ďalej makal na svojich snoch a podľa svojich slov chcel proste zarábať veľké peniaze. To sa mu aj podarilo a teraz sa môže chváliť životom, o akom sníva mnoho ľudí. Lenže rovnaké množstvo ľudí vrátane jeho rodičov a priateľov jeho život odsudzuje.

Sám Tony tvrdí, že jeho vlastná matka ho za tento životný štýl nenávidí. Je totiž zarytou feministkou a práve jej syn si na internete z feministiek a zo žien celkovo uťahuje. Mnohokrát sa k ním správa ako k majetku a vrcholom je, keď im nasadí obojky a prechádza sa s nimi okolo domu. Samozrejme chýbať nemôžu ani šialené hry, pri ktorých ich častokrát ponižuje a preslávil sa hláškou, že modelky účty síce neplatia, ale ich diery medzi nohami áno.

Tony však vraví, že nikdy ich k ničomu nenúti a žiadnej zo žien v živote nezaplatil za nejaké služby. Tento šialený milionár bol dokonca raz aj ženatý, keď mu jeho bývalá manželka porodila syna. V tej dobe dokonca svoj Instagram aj vymazal, no “v chomúte” vydržal iba 30 dní. Potom si uvedomil, že takýto život nie je pre neho a opäť sa vrátil do zabehnutých koľají, ktoré podľa svojich slov už nemieni opustiť.

Tony Toutouni

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram/TonyToutouni