Určite sa každému z vás stalo, že svoj milovaný bicykel nemal kde dať. V pivnici alebo garáži nie je miesto a aj tak by ste zrejme mali strach, že vám ho odtiaľ ukradnú. Doma v chodbe alebo na balkóne by zavadzal a od polovičky by ste počúvali, že ten zablatený krám mať v byte nebude. Takže vám ostáva len možnosť umiestniť ho na povalu alebo do podkrovia. Alebo aj nie.

Návrhár Manuel Rossel našťastie prišiel s úžasným nápadom, ktorý môže vyriešiť spomínané problémy. Jeho odpoveďou na otázky kde a čo s bikom je nábytok slúžiaci ako nosič bicyklov. Nábytok je navrhnutý pre úsporu miesta a môže mať podobu knižnice, botníka alebo gauča. Samozrejme, aj bez bicykla vyzerá veľmi štýlovo a moderne.

Nábytok je navrhnutý pre úsporu miesta a môže mať podobu knižnice, botníka alebo gauča.

Manuelovým úmyslom zároveň bolo, aby mali ľudia bicykel pred očami, čo by ich malo odradiť od nasadnutia do áut a naopak prinútiť vykonávať fyzickú aktivitu a šetriť životné prostredie. Nábytky vyrobené pre Favorit, skladačku alebo Holland sú k dispozícii zatiaľ len v Čile, ale už čoskoro by sa mali predávať aj medzinárodne.

bikenabytokbikenabytokbikenabytokbikenabytokbikenabytokbikenabytokbikenabytokbikenabytok